Archiwum wrocławskie doskonali umiejetności PPOŻ!

W miniony piątek w Archiwum Państwowym we Wrocławiu odbyło się cykliczne szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej, które objęło także użytkowników Czytelni i pracowników firmy budowlanej.

Według kierownika szkolenia ewakuacja przebiegała nadzwyczaj sprawnie i w rekordowym czasie. Doświadczenia nabyte podczas szkolenia nabierają szczególnej wagi w obecnej skomplikowanej sytuacji geopolitycznej.

Opracowanie: dr Janusz Gołaszewski

Fot. Joanna Niwińska

Grupa ludzi stoi na bulwarze pomiędzy rzeką po lewej, a budynkiem po prawej. Chodnik pokryty jest jesiennymi liścmi. Jeden z mężczyzn trzyma znak ewakuacyjny. Mężczyzna i kobieta w żółtych kamizelkach liczą osoby zgromadzone przed budynkiem. Mężczyzna z megafonem w ręku liczy osoby zgromadzone przed budynkiem.