25 657 | Zrozumieć Śląsk : praca zbiorowa | Keller Dawid, Kloch Bogdan [red.] | Rybnik | 2012 | Szczegóły |
25 658 | Teatr Ósmego Dnia 1964-2009 | Skorupska Paulina [red.] | Warszawa | cop. 2009 | Szczegóły |
25 659 | Sport w przedwojennej Warszawie : wodniacy, cykliści, piłkarze | Janiszewska Aleksandra [oprac.] | Warszawa | 2012 | Szczegóły |
25 660 | Wodniacy : pasjonaci wioślarstwa 1878-1939 | Kaczmarska Agnieszka [oprac.] | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 661 | Taki upór | Kuroń Jacek | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 662 | Rumuński azyl : losy Polaków 1939-1945 | Wancerz-Gluza Alicja [koncepcja i oprac.] | Warszawa | 2009 | Szczegóły |
25 663 | Droga do Solidarności 1975-1980 | Dębska Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | cop. 2010 | Szczegóły |
25 664 | Rok 1918 odzyskiwanie Niepodległej | Dębska Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | cop. 2008 | Szczegóły |
25 665 | Upadek Peerelu 1986-1989 | Dębska Agnieszka [wybór, oprac.] | Warszawa | cop. 2009 | Szczegóły |
25 666 | Prywaciarze 1945-89 | Knyt Agnieszka, Wancerz-Gluza Alicja [red.] | Warszawa | 2006 | Szczegóły |
25 667 | Niepodległość socjalisty | Uziembło Adam | Warszawa | 2008 | Szczegóły |
25 668 | Sobibór | Bem Marek [red.] | Warszawa | 2010 | Szczegóły |
25 669 | Polityczni | Dębska Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | 2010 | Szczegóły |
25 670 | PPN 1976-1981 : język niepodległości | Bertram Łukasz [wybór, oprac.] | Warszawa | 2012 | Szczegóły |
25 671 | Rosja a Katyń | Dzienkiewicz Anna [red. prow.] | Warszawa | 2010 | Szczegóły |
25 672 | Egzekutor | Dąmbski Stefan | Warszawa | 2010 | Szczegóły |
25 673 | Koniec Jałty | Gluza Zbigniew et al. [red.] | Warszawa | 2004 | Szczegóły |
25 674 | Ochotnik | Bohdanowicz Stanisław | Warszawa | 2006 | Szczegóły |
25 675 | Lwów w cieniu Kołymy | Czuruk Stanisław | Warszawa | 2007 | Szczegóły |
25 676 | Zamojszczyzna. T. 1, 1918-1943 | Klukowski Zygmunt | Warszawa | 2008 | Szczegóły |
25 677 | Zamojszczyzna. T. 2, 1944-1959 | Klukowski Zygmunt | Warszawa | 2008 | Szczegóły |
25 678 | Słownik dysydentów : czołowe postacie ruchów opozycyjnych w krajach komunistycznych w latach 1956-1989. T. 1, Albania, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Macedonia, Serbia, Czarnogóra, Słowenia, Niemcy (NRD), Polska, Rumunia i Wę | Bieńkowska Irena et.al. [red.] | Warszawa | 2007 | Szczegóły |
25 679 | Słownik dysydentów : czołowe postacie ruchów opozycyjnych w krajach komunistycznych w latach 1956-1989. T. 2, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Gruzja, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Rosja, Ukraina i Tatarzy Krymscy | Bieńkowska Irena et.al. [red.] | Warszawa | 2007 | Szczegóły |
25 680 | Dzienniki. T. 1, Wybór z lat 1955-1959 | Zawieyski Jerzy | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 681 | Archiwum Ringelbluma : dzień po dniu Zagłady | Markowska Marta [wybór i oprac.] | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 682 | Stacja Treblinka | Glazar Richard | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 683 | Bunkier | Goldstein Chaim Icel | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 684 | Ucieczka z getta | Zawadzka Halina | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 685 | Testament | Milch Baruch | Warszawa | 2012 | Szczegóły |
25 686 | Spowiedź | Perechodnik Calek | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 687 | Dotknięcie anioła | Schönker Henryk | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 688 | Oblężone | Knyt Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 728 | PPN 1976-1981 : język niepodległości | Bertram Łukasz [wybór, oprac.] | Warszawa | 2012 | Szczegóły |
25 729 | Wodniacy : pasjonaci wioślarstwa 1878-1939 | Kaczmarska Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 730 | Rosja a Katyń | Dzienkiewicz Anna [red. prow.] | Warszawa | 2010 | Szczegóły |
25 731 | Koniec Jałty | Gluza Zbigniew et al. [red.] | Warszawa | 2004 | Szczegóły |
25 732 | Dzienniki. T. 1, Wybór z lat 1955-1959 | Zawieyski Jerzy | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 733 | Taki upór | Kuroń Jacek | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 734 | Słownik dysydentów : czołowe postacie ruchów opozycyjnych w krajach komunistycznych w latach 1956-1989. T. 1, Albania, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Macedonia, Serbia, Czarnogóra, Słowenia, Niemcy (NRD), Polska, Rumunia i Wę | Bieńkowska Irena et.al. [red.] | Warszawa | 2007 | Szczegóły |
25 735 | Słownik dysydentów : czołowe postacie ruchów opozycyjnych w krajach komunistycznych w latach 1956-1989. T. 2, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Gruzja, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Rosja, Ukraina i Tatarzy Krymscy | Bieńkowska Irena et.al. [red.] | Warszawa | 2007 | Szczegóły |
25 736 | Droga do Solidarności 1975-1980 | Dębska Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | cop. 2010 | Szczegóły |
25 739 | Rok 1918 odzyskiwanie Niepodległej | Dębska Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | cop. 2008 | Szczegóły |
25 740 | Prywaciarze 1945-89 | Knyt Agnieszka, Wancerz-Gluza Alicja [red.] | Warszawa | 2006 | Szczegóły |
25 741 | Sport w przedwojennej Warszawie : wodniacy, cykliści, piłkarze | Janiszewska Aleksandra [oprac.] | Warszawa | 2012 | Szczegóły |
25 743 | Oblężone | Knyt Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 744 | Egzekutor | Dąmbski Stefan | Warszawa | 2010 | Szczegóły |
25 745 | Polityczni | Dębska Agnieszka [wybór i oprac.] | Warszawa | 2010 | Szczegóły |
25 746 | Spowiedź | Perechodnik Calek | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 747 | Archiwum Ringelbluma : dzień po dniu Zagłady | Markowska Marta [wybór i oprac.] | Warszawa | 2011 | Szczegóły |
25 748 | Sobibór | Bem Marek [red.] | Warszawa | 2010 | Szczegóły |