Historia Kożuchowa na kartach wspólnej publikacji Archiwów Państwowych we Wrocławiu i w Zielonej Górze.

„Regesta Fontium Freystadtensium” to tytuł publikacji wydanej w ramach współpracy  Archiwów Państwowych we Wrocławiu, w Zielonej Górze oraz miast: Kożuchów (woj. lubuskie) i położonego w Brandenburgii Forst. 17 września w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Kożuchowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Dzieje Forst i Kożuchowa zapisane na kartach historii” połączone z prezentacją bogato ilustrowanej książki. W wydawnictwie zostały zamieszczone fotografie 145 dokumentów dotyczących historii Kożuchowa, przechowywanych w zasobach wrocławskiego i zielonogórskiego archiwum wraz z regestami w języku polskim i niemieckim. Do książki dołączono również płytę z kompletem zeskanowanych dokumentów. Autorami publikacji są: dr Adam Górski (Uniwersytet Zielonogórski), Beata Grelewicz (Archiwum Państwowe w Zielonej Górze), dr hab. Joanna Karczewska (Uniwersytet Zielonogórski) oraz dr Roman Stelmach (Archiwum Państwowe we Wrocławiu).