Zapraszamy na drugi wykład z cyklu „Konarski Lectures”! (25 października 2023)

Jasno-niebieski plakat zawierający tytuł wydarzenia, organizatora, datę i miejsce spotkania oraz imię i nazwisko gościa specjalnego. Po prawej stronie malowidło przedstawiające starszego mężczyznę z łysiną i wąsem, w garniturze w postawie siedzącej z książką na kolanie. Zapraszamy na drugi z cyklu międzynarodowych wykładów archiwalnych "Konarski Lectures"! Gościem specjalnym tej edycji będzie dr Laura Millar – niezależna kanadyjska konsultantka i badaczka zajmująca się archiwami oraz zarządzaniem dokumentacją i informacją.

Dr Laura Millar podczas swojego wystąpienia poruszy temat zarządzania „bezkształtną masą” w dobie cyfrowej (Managing “The Shapeless Mass” in the Digital Age). Wykład potrwa około 60 minut i będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na język polski.

Kiedy?: 25 X 2023 r.

Gdzie?: Aula w budynku A Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (ul. Rakowiecka 24)

Dla kogo?: Zapraszamy do udziału w wydarzeniu w szczególności archiwistów, historyków, studentów archiwistyki, historii i dziedzin pokrewnych oraz wszystkich zainteresowanych poruszaną tematyką.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia uczestnictwa, zawierające imię i nazwisko uczestnika oraz ewentualnie nazwę reprezentowanej instytucji, prosimy przesyłać na adres: mzawadka@archiwa.gov.pl

Szczegółowe informacje i opis wydarzenia na stronie Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych