Pracownicy

Wersja do wydrukuPDF version

Dyrektor: dr Janusz Gołaszewski tel. w. 45

j.golaszewski@ap.wroc.pl

Zastępca Dyrektora: Remigiusz Kazimierczak tel. w. 47

r.kazimierczak@ap.wroc.pl

Oddział I – kształtowania narodowego zasobu archiwalnego

Kierownik: Elżbieta Billing tel. w. 27

e.billing@ap.wroc.pl

Oddział II – ewidencji i opracowania zasobu archiwalnego

Kierownik: dr Grażyna Trzaskowska tel. w. 26

g.trzaskowska@ap.wroc.pl

Oddział III – udostępniania materiałów archiwalnych

Kierownik: Małgorzata Drozd  tel. w. 38

m.drozd@ap.wroc.pl

Oddział IV – zabezpieczania zasobu archiwalnego

Kierownik: Ryszard Bacmaga tel. w. 30

r.bacmaga@ap.wroc.pl

Oddział V – popularyzacji zasobu archiwalnego

Kierownik: Danuta Płókarz tel. w. 31

d.plokarz@ap.wroc.pl

Dział administracyjno-gospodarczy

Kierownik: Stanisław Szczygieł tel. w. 50

s.szczygiel@ap.wroc.pl

Dział finansowo-księgowy

Główny Księgowy: Agnieszka Tabin tel. w. 60

a.tabin@ap.wroc.pl

Stanowisko do spraw kadr i rozwoju zawodowego

Bogusława Horbań tel. w. 51

b.horban@ap.wroc.pl

Inspektor ochrony danych

iod@ap.wroc.pl